Izložba fotografija „Prvi dan škole sada i nekada“

Autor: Ana Budojević, 17. 10. 2018.

U predvorju naše škole otvorena je izložba fotografija „Prvi dan škole sada i nekada“ učiteljice Ive Runjavec iz Osnovne škole Stjepana Bencekovića (Horvati). Pozivamo vas da posjetite izložbu. Naša je želja, po uzoru na ovu izložbu, napraviti izložbu fotografija iz školskih klupa, nekada i danas. Pozivamo vas da nam se pridružite u prikupljanu materijala za izložbu. Ukoliko imate svoje školske fotografije i želite ih podijeliti s nama javite se učiteljici Martini Štefanović ili knjižničarki Ani Grbin Janović. Fotografije ćemo skenirati i vratiti. Skenirane fotografije koristit ćemo samo za potrebe ove izložbe.