Kriterij vrednovanja rada učenika

U prilogu možete vidjeti kriterije prema kojima će biti vrednovan rad učenika.

Više od nastave

U pjesmama Dobriše Cesarića možemo uživati čitajući, ali i slušajući ih uglazbljene od naših poznatih kompozitora. Ovdje možete poslušati Cesarićevu pjesmu Balada iz predgrađa u izvedbi Hrvoja Hegedušića.

Ovo će, možda, sedmašima olakšati učenje ove pjesme napamet, a svima ostalima upoznavanje s ovim popularnim Cesarićevim djelom.

Za osmaše smo pripremili snimke Dragutina Tadijanovića kako recitira svoje stihove:

Hrvatski jezik

SVE ŠTO NISI ZNAO, A TREBAŠ ZNATI O HRVATSKOME JEZIKU