> Projekti  > Izložba

Kao rezultat ostvarivanja vizije škole kao središta kulturne i javne djelatnosti našeg naselja, nastala je ideja o postavljanju izložbe likovnih radova naših učenika. Ostvarena je uspješna suradnja naše škole sa OŠ Marije Jurić Zagorke i Muzejom suvremene umjetnosti. Pozivamo sve zainteresirane da posjete ovu izložbu.

Ova lijepa suradnja je i medijski popraćena. U školi su nas posjatili novinari HRT - radio Sljeme i snimili reportažu o radu u 2. a razredu. Reportaža je emitirana u emisiji Kajkavijana, u četvrtak 30. 04. 2015. Emisiju možete poslušati ovdje.

Više o projektu možete pročitati ovdje.

Na poziv organizatora iz Ministarstva kulture sudjelovali smo u događaju pod nazivom Akcija kulture. Više o tome možete pročitati ovdje