> Projekti  > ODS
ODS projekt

Proglašena pobjednica ODS natjecanja za nastavnike osnovnih i srednjih škola

CARNetovo nagradno natjecanje u sklopu Open Discovery Space (ODS) projekta privedeno je kraju. U natjecanju je sudjelovalo 13 nastavnika iz hrvatskih osnovnih i srednjih škola koji su korištenjem funkcionalnosti ODS portala morali kreirati scenarij učenja u kojem prikazuju primjenju suvremenih tehnologija u učenju i poučavanju.

Prema odluci stručnog ocjenjivačkog suda pobjednica nagradnog natjecanja je:

• Ana Budojević iz Osnovne škole Gornje Vrapče sa scenarijem pod nazivom «Multimedija - informatika za 6. razred kroz Footloose mjuzikl»

Pobjednica je osvojila vrlo vrijednu i atraktivnu nagradu - sudjelovanje u ljetnoj školi u Grčkoj (Attica) od 12. – 17. srpnja 2015. godine.

Čestitamo svim sudionicima ovog natjecanja te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

Scenarij pogledajte ovdje.