> Footloose
Pogledajte prilog o našem Footloose-u u emisiji Puni krug!

Dugo nas niste gledali, prisjetite se Burger Blasta

Ako još niste, pronađite nas na Facebooku!

Ponosni smo što vam možemo reći da 28. 06. 2013. PONOVO nastupamo zbog velike zainteresiranosti publike!

DVORANA OŠ GORNJE VRAPČE U 19 SATI

jer ste vi tako tražili! YEAHHHHH!

Već samo nekoliko sati nakon premijere pojavio se prvi članak o našem Footloose-u!

Inspirirani spektaklom talentirani osnovci postavili mjuzikl “Footloose”

Galeriju slika pogledajte ovdje, a članak pročitajte klikom na sliku!

Ako još niste, pronađite nas na Facebooku!

FOOTLOOSE U IZVEDBI UČENIKA NAŠE ŠKOLE

Poštovani roditelji, profesori,  učenici, bivši učenici, prijatelji i svi ostali dobronamjernici!

Pozivamo vas da se pridružite našim malim „Footlooserima“ u posjetu "velikom" Footloose-u.

31.10.2012. u 19.30 - otvaranje 3. sezone „Footloose-a“

Svi koji bi voljeli vidjeti što ćemo mi u školi zapravo raditi, mogu nabaviti ulaznicu po cijeni od samo 60 kuna.

Škola će organizirati i prijevoz busom po cijeni od 20 kuna po osobi.

Svi željni lude zabave i druženja s  pravim glumcima i tek budućim

molimo da se jave na mail profesorice   ana.budojevic@gmail.com do 26.10.2012. kako bismo rezervirali dovoljan broj ulaznica.

Oduševljenje inicijativom pokretanja Footloose-a u našoj školi širi se medijima! Tekst je objavljen na stranicama Footloose-lakonogog mjuzikla (klikni i pročitaj), a od sutra ga očekujemo i u drugim medijima!

REZULTATI AUDICIJE

Sve vas koji ste prošli audiciju i postali glumci našeg "malog" Footloose-a očekuje super nagrada! Zanima vas koja?!

Eeeeeeee nećemo vam još reći! ;)

Klikni na sliku i pogledaj i ostale fotografije

Audicija je bila najvaljena i na webu Footloose-lakonogog mjuzikla (pročitaj)

GOSTI:

Nikola Milat - Ren, glavni glumac

Bojan Jambrošić

Lela Kaplowitz - Ethel, Renova mama

Tadija Kolovrat - producent

Svi ste bili odlični i bilo nam je vrlo teško odlučiti kome dodijeliti koju ulogu. Svi ste dobili uloge (učenici na TZK, ljudi u zboru, plesači u Country plesaonici…),  a one glavne su:

VELEČASNI SHAW MOORE:         JAKOV REBIĆ, 8. B

VI MOORE:                                        MONIKA CVETKOVIĆ,  8. B

ARIEL MOORE:                                 KATJA KOVAČIĆ, 6. A

REN McCORMICK:                           BORNA JAGER, 6. A

ETHEL:                                                VALERIJA APOSTOLOVSKI, 8. B

RUSTY:                                               PAULA ŠALKOVIĆ, 6. A

WILLARD:                                          ANTONIO MATOK, 8. B

WENDY JO:                                       SILVIJA NOVOSEL, 6. A

URLEEN:                                             VALENTINA KRAJNA, 8. A

CHUCK CRANSTON:                        IVAN DEMŠER, 8. B

RENOV PRIJATELJ 1:                      BERNARD KRYEZIU, 6. A

RENOV PRIJATELJ 2:                      JAN JURČEC, 6. A

PROF TZK I  KAUBOJ KOJI PLEŠE S RUSTY:   DOMINIK ŠOŠTARKO 7. A

( s LAUROM MOLAN, 7. A će učenicima pokazivati ples-nova uloga koja će biti dodana u scenarij)

BETTY BLAST:                                   EMA JURINA, 8. B

OSTALE ULOGE: Sara Vrbanac, Dorotea Uskok, Lidija Hodak, Eva Kukolja, Agata Kukolja, Mirta Orlović, Nika Marković, Jozef Kryeziu, Iva Horvatić, Marija Kryeziu, Lorena Biškup, Ivana Sabolčec Novosel

Odajemo vam svima samo neke misli sudionika pravog Footloose-a o našem mjuziklu:

"Ne moram niti govoriti kolika nam je čast da se tako nešto događa - dokazuje koliko smo uspjeli inspirirati mlade da stvaraju! Mislim da je ovo genijalna stvar!"

"Znamo da je ovo za vas učenike jako velika stvar! Zaista je i za nas i ne možemo biti sretniji i ponosniji! To je velika, velika čast."

Korak nam je lak, Footloose

Footloose

Učenici naše škole pogledali su u SC-u  Lakonogi mjuzikl- FOOTLOOSE. Nakon što su uživali u mjuziklu, na nastavi informatike izradili su animacije koje prikazuju scene iz mjuzikla.

E-mailom je profesorica  poslala animacije redakciji Footloose-a. Njima su se one jako svidjele, te su ih obajvili na svojim web stranicama (klikni na sliku ispod teksta da bi pogledao site) i na jednoj od društvenih mreža. Kopiramo sadržaj post-a objavljenog na njihovom proflu:

"Najveća nagrada za naš rad su sjajne reakcije koje dobivamo od naše publike i vjernih fanova. Pogledajte kakve smo super kompjuterske animacije scena iz "Footloose-a" dobili od učenika OŠ Gornje Vrapče koji su pogledali jednu od naših rođendanskih izvedbi: http://www.footloose.com.hr/osgornjevrapce.html  SUPER STE!!! HVALA VAM!!"

Producent mjuzikla, Branko Glad, na svom profilu se isto osvrnuo na naše radove! Napisao je sljedeće:

"I love kids! Students from one of the elementary schools that attended FOOTLOOSE created GIF animations of what they've seen. PRICELESS!!! Hvala Onsovnoj skoli GORNJE VRAPCE na SUPER ANIMACIJAMA!!!"

Što misle naši učenici pogledajte u videu...

16.04.2024. 15:48
Svjedokinja buke u Književnom kulturnom liftu - Knjižnica Jelkovec
Početak događanja: 05.04.2024 00:00. U 207. izdanju Književnog kulturnog lifta, od 5. do 19. travnja, predstavlja se Ivanka Blažević Kiš sa zbirkom poezije Svjedokinja buke.

16.04.2024. 15:24
Priča o Ivani - Knjižnica Vjekoslava Majera
Početak događanja: 30.04.2024 10:00. Učenicima četvrtih razreda knjižničarka priča priču o životu i stvaralaštvu naše najpoznatije književnice i na kraju pripovijeda bajku "Šuma Striborova".

> Footloose