Datum objave: 30. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Osnovna škola Gornje Vrapče

Učenici četvrtog i šestog razreda koji uče njemački jezik kao drugi strani jezik imali su dvije radionice o europskim jezicima u školskoj knjižnici. Uz istraživanje o europskim jezicima, izrađivali su male plakate o europskim zemljama i tražili knjige prema uputama na engleskom jeziku. Ovim aktivnostima obilježili smo Europski dan jezika 26. rujna 2024. i skrenuli pozornost na potrebu učenja stranih jezika. Naši učenici, osim njemačkog jezika, mogu izabrati i francuski jezik kao drugi strani jezik.

Pročitajte još

/*** Collapse the mobile menu - Osnovna škola Gornje Vrapče ****/ /*make the Divi mobile dropdown menu scrollable*/ .et_mobile_menu { overflow: scroll !important; max-height: 80vh; } Skip to content