Datum objave: 2. listopada 2024.
Kategorija: Vijesti

Osnovna škola Gornje Vrapče

Plakati koje su izradili naši učenici četvrtog razreda na temu prekomjernog kupovanja i bacanja hrane bili su izloženi na izložbi „Hrana nije otpad – i ja mogu utjecati“. Izložbu je organiziralo Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i ribarstva u sklopu obilježavanja Međunarodnog dana svjesnosti gubitka i bacanja hrane (29. 9.). Svoje radove izlagali su na ovoj izložbi učenici sedam osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Izložba je održana u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici 1. listopada 2024.

Pozdrav jeseni!

Učenici prvih i drugih razreda "pozdravili" su jesen u Gradu mladih Granešina 27. rujna 2024. Uživali su u različitim aktivnostima, igrali se i učili.

/*** Collapse the mobile menu - Osnovna škola Gornje Vrapče ****/ /*make the Divi mobile dropdown menu scrollable*/ .et_mobile_menu { overflow: scroll !important; max-height: 80vh; } Skip to content